5 tipů, jak snížit rychlost vybíjení telefonu

Nebaví vás neustálé vybíjení baterie? Věděli jste, že existují lepší způsoby chování k optimalizaci vaší autonomie? V tomto článku vám poskytneme několik tipů, které vám umožní – aniž byste se museli zbytečně omezovat – používat telefon déle, než jej budete moci dobít. Navíc změnou způsobu používání budete moci prodloužit jeho životnost, a tedy drasticky snížit jeho uhlíkovou stopu! Je jasné, že to má jen výhody…

Po použití aplikace zavřete

Máte tendenci otevírat na svém smartphonu spoustu aplikací, aniž byste je museli zavírat, když už pro vás nejsou užitečné? No, stále to žere vaši baterii.

Když spustíte náročnou aplikaci, protože je kvalitní, má to dopad na spotřebu energie vašeho zařízení. Řekněme, že hrajete v jednom z online kasin doporučuje Nicolas Muller. Otevřete aplikaci, vsadíte peníze na automaty a další hazardní hry, jako je blackjack nebo ruleta, a když jste spokojeni s výhrou, vrátíte se na domovskou obrazovku telefonu. Ano, ale software stále běží, aniž byste si to uvědomovali… Je proto důležité, když přestanete aplikaci používat zavřete pomocí tlačítka představujícího tři svislé čáry.

Odpojte nepoužívané možnosti přihlášení

Když jste doma, váš smartphone se automaticky připojí k vašemu boxu přes wifi. Není proto nezbytně užitečné ponechat aktivní možnost využití mobilních dat. To platí i v opačném směru. Když jdete ven, wifi připojení je k ničemu. Vaše zařízení však bude neustále detekovat všechny modemy, na které narazíte, a postupně vybíjet baterii..

Totéž platí pro použití GPS. Většina uživatelů ve skutečnosti nechává tuto možnost aktivní, i když ji téměř nepoužívají. Poloha vašeho smartphonu je však tímto způsobem neustále sledována a to hodně žere.

Používejte svůj smartphone šetrněji

Čím více času plyne, tím více máme tendenci své chytré telefony při sebemenší příležitosti nadměrně využívat. Je zřejmé, že čím více jej zapínáte, tím více se baterie vybíjí. Zpochybňujte tedy určitá použití, která používáte. Je nutné fotit každý okamžik svého života, sdílet všechny události svého dne na sociálních sítích, začít hrát Candy Crush, protože musíte čekat minutu ve frontě atd.? ?

v snížení počtu těchto mikro použitíváš telefon bude mít delší každodenní životnost!

Nevystavujte svůj smartphone extrémním teplotám

Nové digitální technologie obecně nemají rády rtuť, která stoupá příliš vysoko nebo klesá příliš nízko. Pokud víme v principu, že smartphone je jedním z předmětů, které nemají být vystaveny teplu, nevíme, že by chlad způsoboval nadměrnou spotřebu baterie. Nenechávejte telefon v autě nebo na příliš horkých místech, ale V zimě jej také pamatujte na to, abyste jej umístili do kapsy, která mu umožní nadměrně nechladit..

V případě nouze: omezte jas obrazovky

Dojde vám baterie a musíte za každou cenu nechat telefon v provozu co nejdéle, protože nemáte přístup k nabíječce. Nouzové řešení? Snižte jas obrazovky co nejvíce.

Neváhejte si těchto pár také přečíst Tipy podpory Google pro optimalizaci výdrže baterie.

Leave a Reply

Buy website traffic cheap Best Automated Bot Traffic