Hnědé skvrny: jednoduchý přírodní lék na jejich redukci

S krásným letním počasím je velké pokušení se opalovat, abyste si to užili. Malý problém je v tom, že když máte zralou pleť nebo pleť, na které se začínají objevovat vrásky, snáze se vám mohou objevit hnědé skvrny. A není snadné s nimi bojovat, jakmile se objeví! Navíc je dobře známo, že se mohou objevit na rukou, ale mohou se objevit i na jiných oblastech, jako jsou nohy, paže, výstřih a obličej. Pro zesvětlení hnědých skvrn, které nejsou příliš atraktivní na pohled, je možné připravit tento malý přírodní prostředek s aloe vera. Tato rostlina bohatá na vitamíny a složky podporující obnovu pokožky se zde kombinuje s ricinovým olejem, zázrakem pro vlasy, nehty a pokožku.

Co je potřeba:

  • Ricinový olej
  • Dužina aloe vera odebraná přímo z rostliny

Jak odstranit hnědé skvrny přirozeně tímto prostředkem?

1) Do ramekinu nalijte dva mililitry ricinového oleje.

2) Poté odeberte trochu dužiny aloe vera a přidejte ji do misky. Vyhněte se použití vnější části listu (kde je žlutá tekutina), protože to není dobré pro vaše zdraví.

3) Vše, co musíte udělat, je pomocí vidličky rozdrtit dužinu a pečlivě promíchat vaše dvě ingredience. 100% přírodní přípravek je připraven!

4) Tuto kúru můžete použít dvěma způsoby. Na jednu stranu je možné udělat si na skvrny pětiminutovou masku před setřením nebo ji nechat působit přes noc, aby ingredience déle vykonávaly svou práci. A hlavně buďte v aplikaci pravidelní!

Leave a Reply

Buy website traffic cheap Best Automated Bot Traffic