Kouzelný trik k opětovnému růstu trávy… s PQ

Ušlapání, sucho, rozdrcení předmětem (grilování, zahradní nábytek, bazén atd.), houbová onemocnění (rez, vadnutí fuzárií atd.), přílišné umístění ve stínu, ošetření mechem, krutá zima, nedávná vertikutace , atd. Existuje mnoho příčin, které mohou způsobit, že váš trávník bude plešatý. Když vlivem veder nezežloutne, jedná se o malá místa bez stébel trávy, která pak mohou při vší vaší dobré péči dodat zahradě velmi zanedbaný vzhled. Navíc toho může využít plevel, aby se tam usadil. Naštěstí to není nevyhnutelné! Existuje skutečně kouzelný trik, jak rychle a dobře vypěstovat lysou trávu.

Tato zázračná technika se zrychlenou účinností pro znovuzískání krásného trávníku vyžaduje pouze tři přísady: semena trávy, vodu… a toaletní papír. Odhalte všechna tajemství této tajemné techniky, která se prokáže jako neomylný spojenec pro vaše zelené plochy.

Sociálními sítěmi rychle zpopularizovaný tip na dorůstání lysé trávy

Především na aplikaci TikTok se tento ekonomický tip dostal do povědomí amatérských zahradníků. Postupně to mnoho uživatelů zkoušelo na plochách posetých jejich trávníky a postupně objevili jeho mimořádně rychlé účinky. Chcete-li obnovit krásu vaší zahrady a provést a regarnisáž expres : budete potřebovat kbelík nebo umyvadlo, vodu (nejlépe dešťovou), roli toaletního papíru (pořiďte si co nejlevnější a nejzákladnější) a nakonec nějaká semínka trávníku. Dále smíchejte všechny ingredience v nádobě dokud nezískáte velmi husté těsto. Množství můžete přizpůsobit podle počtu řídkých ploch na vašem pozemku.

@dabzndawgz nikdy v životě jsem nebyl tak domestikovaný, díky aplikaci hodin 💚 #grasstiktok #grasstok #viral #lifehack #fy ♬ překračování zvířat ~ nové obzory lofi – V neděli zavřeno

Jakmile je směs hotová, stačí vzít trochu pasty a přiložit ji na lysá místa. Ujisti se oblast dobře zakryjte která postrádá vlákna. Na svůj trávník pak budete muset na pár dní zapomenout. Již za tři dny uvidíte krásný růst. Je to velmi efektivní a rychlé. Upozorňujeme však, že toaletní papír není nutně dobře stravitelný pro místní faunu (ptáci atd.) a pro mírně nenasytné domácí mazlíčky, proto bychom tento expresní nápad upřednostňovali spíše pro malé pozemky!

Několik dalších tipů pro opětovné pěstování krásné trávy touto metodou

Výběr správných travin

Chcete-li dosáhnout hladkého a rovného trávníku, nekupujte semena pro přesazování trávníku náhodně. V zahradním centru nebo v obchodě pro kutily je skutečně lepší vzít si odrůda, která vypadá jako ta, kterou máte doma pro velmi homogenní výsledek. V opačném případě hrozí, že obnovená plocha se střetne se zbytkem země (textura, barva atd.)!

Kredity: iStock

V ideálním případě byste také měli vybrat semena s ohledem na klima, expozici a použití, které je zamýšlíte použít (dekorace, hra atd.). THE druhy přizpůsobené vašemu regionu bude tak mít lepší odolnost. Nakonec vezměte a kvalitní osivo. Tím získáte vyšší klíčivost. Kromě toho budete mít menší riziko, že si všimnete příchodu nežádoucích rostlin.

Kdy je ten správný čas na reline?

Pro silný nový růst, přesetí na jaře, po posledním mrazunebo na začátku podzimu. Po letní sezóně to pomáhá napravit škody, které léto zanechalo.

Leave a Reply

Buy website traffic cheap Best Automated Bot Traffic