Přírodní lidský odčervovač: 5 léků na střevní červy

Mysleli jste si, že parazitárním zamořením může trpět pouze vaše štěně nebo kotě, které lze snadno vyřešit cestou k veterináři a tabletami na vyčištění střev a trávicího traktu a odstranění červů z nežádoucí stolice? Bohužel i člověk může být kontaminován vnitřními parazity, a proto vyžaduje přírodní odčervovače! Drobní střevní červi se skutečně mohou usadit ve vašich střevech. Časté jsou i u dětí. Naštěstí je možné použít přírodní lidský odčervovač, jak se ho zbavit.

Jak poznáte, že máte střevní červy?

Mezi běžné trávicí parazity patří pinworms (malé bílé červy), škrkavky, žížaly, Giardia, měchovci a tasemnice (tasemnice). V závislosti na červech se příznaky mohou pohybovat od bolesti žaludku, zažívacích problémů (průjem, nadýmání, nevolnost a zvracení) až po neobvyklé místní svědění, zejména v konečníku a v noci. Můžete také zaznamenat horečku a ztrátu hmotnosti. to je Díky těmto příznakům budete schopni identifikovat napadení červy.

Pro prevenci či léčbu pak můžete použít přírodní odčervovací přípravky pro člověka. Vyvarujte se však jejich podávání svým zvířatům. domácí zvířata postižená parazitickými červy. Ve skutečnosti nejsou přizpůsobeny jejich potřebám. Také tím, že jim budete chtít vyčistit trávicí systém nevhodnou antiparazitární kúrou, riskujete, že budou velmi nemocní!

Jaký je nejlepší přírodní odčervovač? Zde je 5 babiččiných léků na červy.

1) Správnou dietu proti parazitům

Kredity: Color / Pixabay

Jak se zbavit parazitů přirozeně? Již tím, že se budete starat o svůj každodenní jídelníček! Pro prevenci nebo léčbu mají určité potraviny skutečně a silný odčervovací účinek. Abyste se přirozeně zbavili střevních parazitů, neváhejte například pravidelněji jíst cibuli nebo rebarboru. Spolehnout se můžete i na syrovou mrkev, kurkumu, fenykl, hřebíček, čerstvé kysané zelí a šťávu z čerstvého zelí.

2) Česnek mezi, přírodní odčervovač pro člověka

ail
Kredity: Pixabay/Skitterphoto

Vynikající pro imunitní systém, česnek je také král červivých jídel pro lidi, kteří mají gastrointestinální červy. Tento přírodní odčervovač je velmi účinný zejména proti červotočům. Navíc se stará o vaši střevní flóru. Může být konzumován syrový i vařený, ve strouhané nebo drcené formě. Nálev je možné připravit tak, že několik stroužků česneku necháme přes noc vyluhovat ve vodě. Tato směs bude poté filtrována a konzumována další den, přičemž se vyhnete jídlu do dvou hodin po užití. Nejjednodušší je však pozvat ho na co nejvíce jídel! Nezapomeňte ho přidat, ať už v salátových omáčkách, masových pokrmech, smažené zelenině nebo plátcích toastu jako aperitiv. Někteří dokonce používají česnek jako čípek (zavěšený na provázku).

3) Odčervovací nálevy pro lidi

infuze tymiánu
Kredity: iStock

Některé antiparazitární infuze mohou být velmi účinné. Pokud česnek není vaší oblíbenou potravinou, budou tyto bylinné čaje dobrou alternativou nebo doplňkem. V bylinářství obecně radíme sušený tymiánový nálev který je tedy užitečný nejen proti bolestem v krku! Abychom z toho měli prospěch antiparazitní sílu, počítejte jednu čajovou lžičku na šálek vroucí vody. Nálev pijte 3 až 4krát denně po dobu dvou týdnů.

V opačném případě připravte a pikantní skořicový odvar. Do šálku vroucí vody vložte 2 tyčinky skořice a vařte další 2 minuty. Poté nechte 5 minut vyluhovat z ohně. Stačí filtrovat a pít tento bylinkový čaj 2 až 3krát denně po dobu alespoň deseti dnů, abyste se zbavili červů.

4) Dýňová semínka, nezbytný přírodní odčervovač

dýňová semínka
Poděkování: Wikimedia Commons/Roman Behar

THE dýňová semínka tak jako dýňový olej vyrobené ze semen jsou vynikající červi. Jedná se zejména o tyto produkty, kterých se tasemnice obzvláště obává. Pro prevenci můžete tato semínka jíst pravidelně v kombinaci se slunečnicovými semínky (i odčervování). Pro šokovou kúru vyluhujte 10 g drcených dýňových semínek v šálku horkého mléka. Poté vypijte infuzi najednou a opakujte o 3 týdny později. Břicho si přitom masírujte jednou denně po dobu jednoho týdne domácím antiparazitárním olejem. K tomu stačí smíchat 10 kapek pravého levandulového esenciálního oleje na 30 ml olivového oleje.

5) Esenciální oleje pro boj s červy

silice rostlin
Kredity: iStock

Mezi těmito přírodními prostředky se vyhněte použití esenciálního oleje pro malé dítě do šesti let nebo těhotné nebo kojící ženy. Esenciální oleje účinné proti většině červů jsou esenciální oleje zčajovníkesenciální olej z Heřmánek římský a esenciální olej z linalool tymián. Chcete-li to provést, začněte provedením testu na loketní rýze. Eliminujete tak jakékoli riziko alergických reakcí. Chcete-li to provést, aplikujte kapku a počkejte 24 hodin, abyste se ujistili, že nedochází k žádné reakci. Poté použijte svůj esenciální olej při masáži nebo požití proti parazitům.

Jak si vyrobit domácí odčervovač s esenciálními oleji?

A externí: Zřeďte 1 kapku na 4 kapky rostlinného oleje. Masírujte si podbřišek dvakrát denně po dobu 10 dnů.
Vnitřní: Zřeďte 1 kapku v 1 lžičce medu. Užívejte 3x denně před jídlem po dobu 10 dnů.

Kromě vašeho přírodního odčervovače…

Naplňte pračku
Kredity: iStock

Při napadení parazity ošetřete celou rodinu (i psy a kočky), protože červi jsou velmi nakažliví. A aby se omezilo riziko kontaminace, vše dezinfikovat : prostěradla, ručníky, spodní prádlo, pyžama, vana… Například pro vaše textilie čistěte při teplotě nad 60°C, abyste zabili všechna vajíčka. Toto je nezbytný krok k tomu, abyste se stali bez červů.

Budete také potřebovat pokud přetrvává, poraďte se s lékařem i přes použití přirozeného lidského odčervovače. Ten vás pak bude moci nasměrovat na perorální léky: buď antihelmintika, jako je Fluvermal (v případě červů, škrkavek, tasemnic nebo tasemnic), nebo antiparazitika na předpis podle vašich potřeb (například v případě motolice jaterní).

Jak zabránit výskytu červů?

střevní červi přírodní odčervovač
Kredity: iStock

Přemýšlet o tom, jak přestat mít červy, nestačí. Musíte také vědět, jak jim předcházet, a pochopit, proč je stále máte. Prevence střevních červů začíná dobrou hygienou. Zejména je vhodné dobře si umyjte ruce po odchodu na toaletu, ale také před vařením a před jídlem. Nezapomeňte také ovoce a zeleninu před konzumací řádně umýt maso dostatečně uvařit než to sníte. Rovněž se nedoporučuje pít vodu nejasného původu.

Naučte to i své děti neškrábat, protože riskují vložení ruky do úst nebo kontaminaci jiných lidí. Zde může být užitečné ostříhat jim nehty velmi nakrátko. Nakonec neváhejte pravidelně měnit povlečení a v ložnicích otevírat okenice. Pinworms jsou skutečně citlivé na světlo.

Leave a Reply

Buy website traffic cheap Best Automated Bot Traffic