Rychlý tip, jak přísavku dokonale přilepit

Toto upevňovací zařízení je velmi oblíbené v domácnostech, které nemají dostatek místa nebo úložného prostoru! Jediné, co musíte udělat, je koupit malou úložnou jednotku, která se připevní na zeď, a to vám umožní získat úložný prostor bez vrtání děr… možnost, kterou by mnoho nájemníků nebylo schopno realizovat pod trestem, že jejich záloha naroste. kouř. I když je to ale praktické, přísavka má drobnou vadu a v neposlední řadě: má nešťastnou tendenci nedržet a shazovat na zem vše, co jste k ní měli připevněné. Někdy je rozsah škod obrovský. Kromě předmětů poházených po podlaze také někdy najdeme rozlité nebo rozbité výrobky, které mohou zanechat skvrny!

Aby přísavka přilnula okamžitě, máme pro vás jednoduchý malý trik, který vám odhalíme. To se změní od techniky využívající sůl, o které jsme vám před časem říkali.

Co je potřeba:

  • Přísavky, které mají být ošetřeny
  • Jednoduchý krém na ruce!

Jak držet přísavku, která se špatně drží?

1) Nejprve naneste velmi malé množství krému na špičku prstu.

2) Poté přísavku přípravkem lehce promasírujte, aby se celý její povrch nasákl.

3) Vše stačí přilepit na požadovaný povrch a bude to dobře držet!

Chcete-li se podívat na tento tip na videu, klikněte sem:

Nejnovější babiččiny rady na přísavky, které drží

Ujistěte se, že jste přísavku dobře přilepili na velmi hladkém povrchu aby byla lepší přilnavost. Musíte také zajistit čistotu stěny. Ve skutečnosti to tak musí být velmi čisté a suché (pro jistotu můžete otřít hadříkem namočeným v lihu). Můžete začít lepit od okrajů, abyste vytlačili co nejvíce vzduchu.

Pokud opravdu nic nepomůže, použijte bílý silikon na bílou stěnu a průhledný na ostatní barvy! Ve skutečnosti můžete použít a pistole na výrobu silikonových spojů k držení obtížných přísavek. Chcete-li to provést, měli byste na zamýšlené místo vložit trochu silikonu a umístit přísavku nahoru. Poté nechte několik hodin dobře zaschnout, než pověsíte žínky, utěrky, ručníky nebo sprchové květiny a je to! Už se to nepohne. Pokud jste nájemník, bude stačit silikon před prohlídkou prostor oškrábat, abyste odstranili všechny stopy. Ujišťujeme vás: nezanechá to stopu. Jen si dejte pozor, abyste se nepoškrábali předmětem, který by mohl poškrábat zeď.

S přísavkami, které dobře drží, udělejte toto DIY proti chloupkům vousů, které se vyskytují na okrajích dřezu!

Leave a Reply

Buy website traffic cheap Best Automated Bot Traffic